Sarıyer Çilingir

İstanbul Sarıyer Çilingir

Sarıyer Çilingir

Çilingir firmamız Kurumsal olup   Sarıyer geneline  Sarıyer Çilingir ustaları ile olan anlaşmamız sayesinde sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Sarıyer bölgesinde 40  Yıllık  çilingircilik ve çilingir ekipmanları üretimini yapan ustamız Ersin Odabaş Tarafından Türkiye Geneli olduğu gibi İstanbulun her semtine çilingir hizmetini kurumsal olarak sunmakta öncü olan firmamız Çilingir ve anahtarcı konularında her türlü güvene sahiptir. Firmamız bünyesinde çalışan çilingir ustalarımız size 20-25 dakikalık kısa servis süresi ile  İstanbul’da ve Sarıyer İlçemizde bir ilke imza atmaktadır.

Her türlü çekili veya kilitli kapılarınız, Oto, kasa, cam kapı ve buna benzer bütün kilit aksamı olan kapı veya dolap açım hizmeti sariyercilingir.com güvencesi ile kaliteli bir şekilde açılmaktadır. Kapınızda açım esnasında zarar gelmesini istemiyorsanız kesinlikle kurumsal ve işinin erbabı çilingir ustalarımızdan yardım almanız Şart.
Çilingir hizmetimizi almak için bizi 4440193 ve 0533 957 6158 nolu numaralardan arayabilirsiniz.
Mahalleler: Ayazağa  Çilingir, Baltalimanı  Çilingir, Bahçeköy  Çilingir, Bahçeköy Kemer  Çilingir, Bahçeköy Yenimahalle  Çilingir, Büyükdere  Çilingir, Cumhuriyet  Çilingir, Çayırbaşı  Çilingir, Darüşşafaka  Çilingir, Demirciköy  Çilingir, Derbent  Çilingir, Emirgân  Çilingir, Fatih Sultan Mehmet  Çilingir, Ferahevler  Çilingir, Garipçe  Çilingir, Gümüşdere  Çilingir, Huzur  Çilingir, İstinye  Çilingir, Kâzım Karabekir  Çilingir, Kısırkaya  Çilingir, Kilyos  Çilingir, Kireçburnu  Çilingir, Kocataş  Çilingir, Maden  Çilingir, Maslak  Çilingir, Merkez  Çilingir, Pınar  Çilingir, Poligon  Çilingir, PTT Evleri  Çilingir, Reşitpaşa  Çilingir, Rumelifeneri  Çilingir, Rumelihisarı  Çilingir, Rumelikavağı  Çilingir, Tarabya  Çilingir, Uskumruköy  Çilingir, Yeniköy  Çilingir, Yenimahalle  Çilingir, Zekeriyaköy
Semtler: Boyacıköy  Çilingir, Hacıosman  Çilingir, Kefeliköy

Etiket(ler): , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Sarıyer Çilingir için 1 cevap

  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Bir cevap yazın